Minecity.cz

Minecraft 1.6

Opět byl vydán další snapshot s označením 13w18c ve kterém byly přidány novinky. Snapshot 13w16b přináší nový launcher. S tímto launcherem půjde lehce změnit verzi hry. Nový launcher je daleko více stabilnější než předchozí. Nová verze minecraftu bude hlavně o zkrášlení hry, nové bloky atd..
Kůň

Nový mob, na kterém se dá jezdit. Vyskytuje se v každém biomu,ale nejvíce bude na pláních. Až budete mít koně ochočeného bude se ovládat stejně jako chůze, ale nebude moci sprintovat. Sprint u koně nebude potřeba, protože běhá velmi rychle. Pomocí mezerníku bude kůň moci skákat. Pokud se kůň jakýmkoliv způsobem zraní tak ho budete moci uzdravit pomocí pšenice. Ze zabití koně získáte minimálně 2 kůže. Vzácný je osel, který má stejné vlastnosti jako kůň, ale nemůže nosit zbroj. Co ale může mít je truhla. Momentálně v snapshotu jde jen položit nikoliv otevřít.

Ochočení koně

Zatím nepotřebujete vůbec nic k ochočení koně. Než si koně ochočíte tak je velmi plachý, když na něj nasednete tak vás po pár vteřinách shodí. Pro ochočení na něj musíte nasedat do té doby, než se okolo něj nezobrazí srdíčka. Jakmile ho budete mít ochočeného budete moci na něj nasadit sedlo.

Rozmnožování

Momentálně můžete koně rozmnožit tak, že ochočíte dva koně a použijete ne ně zlatou mrkev.

Zbroj
Zbroje máme zatím máme jen tři diamantovou, zlatou, železnou (viz obrázky). Na koně ji nasadíte pravým tlačítkem myši. Naleznout je možné ji v dungeonech.

Blok uhlí

Blok uhlí je jeden z bloků, na který minecraft komunita čekala. Dá se použít pouze na normální uhlí, nikoliv ne na dřevěné.

Balík sena

Balík sena je pouze doplňující blok, který se dá pokládat všemi směry,jako dřevo.

Laso

Na laso můžete uvázat zvířata (prase, slepici, ovci, krávu) a také koně. Pokud přivážete zvíře na laso a laso položíte na fenci zvíře bude uvázán u fence.

Koberec

Koberec je doplňující blok, který je vysoký jako pressure plate.

Tvrzený jílPo uveřejnění update bude náš server updatován až po vydání bukkit serveru a taktéž vydaní pluginu rezidence, prosíme tedy hráče aby upgradovali svůj minecraft až po update našeho serveru děkujeme.autor: Hadaj_cz

Vaše názory

Zatím žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů musíte být přihlášen(a).

Uživatel

Minecraft server

IP: mc.minecity.cz
IP: mc.craftpark.cz
Offline
Žádný hráč online.

TS3 server

IP: ts3.minecity.cz
Offline

Shoutbox

Pro chatování musíte být přihlášen(a).